Kuzhinierja po jepte intervistë, vëmendja shkon krejt diku tjetër

Gjatë një interviste që po zhvillohej në Andacollo të Kilit, vëmendja nuk ishte te kuzhinierja apo përgatitjet, por te qeni që vodhi njërën prej tyre, transmeton InfoKosova.

Lëvizjet e qeta dhe të shkathëta të kafshës, janë pëlqyer shumë nga shikuesit, të cilët e kanë shpërndarë videon me shpejtësi.

“Është si një hajn profesionist”, si dhe “sigurisht bashkëpunon me gazetarin”, janë dy nga komentet e shumta lidhur me rastin./InfoKosova/

Shiko Videon:

VIDEO: #Andacollo Vea la nota original dónde un perro se "Roba" una empanada en el regional de cueca escolar.Realizado por nuestro notero Sebastián González, Editor Francisco olivares y Red de diarios comunales

Gepostet von Kuarta TV am Sonntag, 10. September 2017