Ky detaj zbulon ‘shumë’ për lidhjen e Sarës me Ledrin

Tashmë nuk është më fshehtësi.

Sara Hoxha është e dashura e Ledri Vulës prej kohësh dhe kjo u zbulua shpesh nga fansat e tij.

Së fundmi, Ledri nxori albumin e tij në të cilin ka kohë që ka punuar dhe Sara e tregoi publikisht cila këngë e tij i ka pëlqyer më së shumti.

Përmes opsionit pyetje dhe përgjigje në Instagram, ajo tha se “Trëndafili i Zi” është kënga e tij e preferuar.