Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy është artisti i radhës që do të performojë në “Sunny Hill”

Ky është artisti i radhës që do të performojë në “Sunny Hill”

Këtë javë “Sunny Hill” po vazhdon të publikojë emrat e artistëve që do përformojnë në këtë festival.

E njëri nga artistët që u konfirmua nga ky festival është edhe Yll Limani.

Në këtë vit në “Sunny Hill” do përformojnë edhe disa nga artistët me famë ndërkombëtare dhe ata shqiptarë..

E ky festival do mbahet në datat 4, 5,6 dhe 7 gusht të këtij viti. /Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit