Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaKy është banori me të cilin Stresi nuk do të donte të...

Ky është banori me të cilin Stresi nuk do të donte të takohej kurrë

Finalisti i “Big Brother VIP Kosova”, Stresi mbrëmë ka treguar se me cilën nga banorët e shtëpisë nuk do të donte të takohej kurrë. “Trego tre emra të cilët pasi të dalësh nuk dëshiron t’i takosh”, ka qenë pyetja e publikut, të cilës Stresi është dashur t’i përgjigjet.

“Ndoshta ka me m’ra me i taku ama unë që të kërkojë kontakt me ta është Xhuliana”, ka thënë Stresi ku menjëherë ka ndërhyrë Xhuli, duke thënë “Është për ish-banorët se unë hala banore jam”.

“Jam njeri social dhe jam një djalë që kthem pas çdolloj debati, keqkuptimi, pra jam i kthyshëm qysh kanë thanë edhe tjerët. Do të thoja një banorë të cilin realisht nuk do të doja të dija as që egziston, i uroj shëndet, e përpos shëndetiti Zot m’fal.

E që nuk do të doja ta takoja, ka qenë një vajzë, një bjonde që ka dal para disa kohësh, Minena a qysh e ka (emrin)”, ka thënë Stresi nder te tjetra ne bashkbisedim./Insajderi

Rrjetet Sociale

630,701FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit