Web Analytics

Ky është banori që u largua sonte nga Big Brother VIP Albania 3

Botuar nga: InfoKosova

Endriku është banori që u eleminua sonte nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3.

Në një nominim mes Endrikut, Eglës dhe Françeskës, ishte Egla ajo që shpëtoi e para.

Kujtojmë, se këta Endriku dhe Françeska i janë shtuar shtëpisë së Big Brother disa javë pas premierës së 13 janarit.

Si pasojë e kësaj, asnjëri prej tyre nuk ka një biletë kthimi.

Pra, Endriku nuk do ketë një shans të dytë.

Të FUNDIT