Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy është emri i bukur që Lulja vendosi t’ia lë vajzës së...

Ky është emri i bukur që Lulja vendosi t’ia lë vajzës së posalindur

Blogeria Lule Hajdari, është mjaft e komentuar në rrjete sociale, për jetën e saj.

Ajo pasi kaloi sëmundjen e rende, u bekua edhe me një fëmijë.

Lulja tani ka dy vajza, ky lajm bëri që ajo të marr komente dhe urime nga shumë ndjekës.

Çifti vendosi që vajzën ta quaj Oriana.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit