Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy është emri i vërtetë i Vali Corleones

Ky është emri i vërtetë i Vali Corleones

I njohur si Prince Valentino Corleone, është një nga personazhet publike që shpesh herë arrin vëmendje të rrjetit dhe medies.

Por, emri i tij i vërtetë është, Valdrin Sylejmani.

 

Princ Vali Corleone më herët u raportua se ka pasur probleme edhe me drejtësinë italiane.

Pak javë më parë ai përfundoi në spital, pas nje incidenti ne vilen e tij ne Gjilan./insajderi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit