Web Analytics
BallinaUncategorizedKy është fustani më i bukur që ka veshur ndonjëherë Egzona

Ky është fustani më i bukur që ka veshur ndonjëherë Egzona

Nusja bukuroshe e familjes Muqiqi po lë të gjithë pa mend.

Egzona, bashkëshortja e Albatritit po dallohet për paraqitjet e saj me shumë stil dhe elegancë.

Ajo e ka luksin ta shijojë jetën siç do, andaj nuk i bëhet vonë për shpenzimet e tepërta apo shëtitjet luksoze.

Duke qenë se është mjaftë aktive në rrjetet sociale, Egzona vazhdimisht ndanë imazhe e storie të ndryshme për fansat.

Së fundi ka prezantuar fustanin ngjyrë të verdhë, më të bukurin që ka pasur ndonjëherë.

Madhështinë këtij fustani ia shtoj vet bukuroshja e cila duket mjaftë këndshëm.

Me një pozë mbështetur për muri, ajo ka mahnitur me pamjen e mrekullueshme./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,251FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit