Web Analytics
BallinaKy është i riu nga Kosova që u vra mbrëmë në Zvicër

Ky është i riu nga Kosova që u vra mbrëmë në Zvicër

Mbrëmë në Luzern të Zvicrës ka mbetur i vd.ekur një 20 vjeçar nga Kosova.

Mësohet se viktima është Ardit Nikçi nga Peja.

Sipas raportimit të “20 minuten”, incidenti me fatalitet ka ndodhur pas pë.rleshjes së dy grupeve.

Nga kjo për.leshje disa persona janë dërguar në spital me lëndime të rënda.

Siç raportohet, ishte një pë.rleshje me th.ika.

Në këtë përl.eshje ishin të përfshirë disa persona nga Siria, Iraku, Maqedonia e Veriut dhe Zvicra.

Ndërsa rasti është ende nën hetime.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit