Ky është mesazhi që këngëtarja shqiptare ka për ju…

Loredana ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto me një nga veshjet e garderobës së saj, por që ka një mesazh domethënës.

”Kryeni mar.rëdhënie çdo ditë”, shkruhet në bluzën e Loredanës dhe kjo shprehje për reperen është e duhura.

Lori njihet për natyrën e saj të çmendur dhe ekstravagante si në veshje ashtu edhe në stil.

Jo më kot faqe të ndryshme në Instagram komentojnë gjithnjë veshjet dhe jetën e shtrenjtë që ajo bën.

Se fundi Loredana publikoj pjektin me Noizyn, i cili u mireprit mjafte mire nga fansat./InfoKosova/