Web Analytics
BallinaUncategorizedKy është nipi simpatik i Rasim Thaçit-Cimes

Ky është nipi simpatik i Rasim Thaçit-Cimes

Humoristi Rasim Thaçi, i njohur gjerësisht si Cima, për shumë vite e argëton publikun, ja kthen buzëqeshjen shpesh të munguar.

Cima, për më rreth 40 vite bënë humor, luan skeçe të ndryshme dhe edhe sot e kësaj dite është mjaftë aktiv.

Aktori i humorit është baba i tre fëmijëve, një vajze e dy djemve, e tani i janë bërë mjaftë nipa e mbesa.

Ne, ju njohim me Rronin, nipin simpatik të Cimes, që është djali i Artanit, i cili gjithashtu kohë pas kohe po bëhet pjesë e skeçeve humoristike.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit