4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Ky është parashikimi i motit që do mbizotëroj sot në Kosovë !

Ky është parashikimi i motit që do mbizotëroj sot në Kosovë !

Sipas institutit Hidrometorologjik të Kosovës, në vendin tonë do të mabaj mot kryesisht me diell dhe vranësirë, shkruan InfoKosova.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-16 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë celsius.

Shtypja atmosferik do të shënojë ngritje graduale.

Indeksi UV mbetet i lartë.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe juglindjes me shpejtësi 1-9m/s.

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics