Ky është reagimi i fundit i Loredanës në lidhje me Mozzik

Loredana habiti me veprimin e fundit.

Mozzik dhe Loredana ishin emra shumë të komentuar së fundi në shtypin rozë.

Çifti janë parë bashkë në Stutgart të Gjermanisë në një dyqan, në videon që qarkulloi së fundi në rrjete sociale.

Pikërisht kjo video bëri të gjithë të dyshojnë se Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar, ani pse Mozzik fillimisht nuk kishte lënë mundësi të rregullimit të marrëdhënieve me ish-partneren.

Kjo video thuhej se ishte filmuar më 25 shtator dhe bëri xhiron e rrjetit, ndërsa së fundi lidhur me të reagoi edhe Loredana.

Mozzik and Loredana together in Stuttgart😍🥺❤️❤️

Gepostet von VIPa Klips am Freitag, 2. Oktober 2020