Ky është reagimi i gruas së Lumi B, kur e dëgjon këngën e burrit në kafiteri

Miranda dhe Lumi janë njëri ndër çiftet më të dashura të publikut.

Edhe pse rrallë herë publikojnë fotografi bashkë, dashurinë e tyre të gjithë e kan zili, shkruan InfoKosova.

Miranda është shumë aktive në rrjete sociale dhe çdo lëvizje të saj e bënë publike.

Natën e mbrëmshme derisa po pinte kafe me shoqe, ajo dëgjon këngën e Lumit dhe reagimi i saj ishte epik, teksa këndonte me zemër./InfoKsova/

Shiko Videon: