Ky është reagimi i vetëm i Donaldit për ditëlindjen e Trixës

Beatrix Ramosaj të enjten ka mbushur 28 vjetorin e lindjes.

Ajo ka pranuar urime dhe befasi të shumta të cilat e kanë emionuar jashtë mase.

Por, një urim nga Donaldi nuk ndodhi.

Madje ai ka vendosur që të injoroi atë jashtë mase, duke postuar emisionin e tij që do të transmetohet sonte.

Ndryshe, dyshja ka disa muaj që janë ndarë.

Madje aktori thuhet që është rikthyer me Bora Zemanin.

Kjo e fundit në lidhje me këtë çështje nuk është deklaruar ende.

Shiko foton: