Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKy është reagimi në Instagramin e Kiarës pas pajtimit me Luizin

Ky është reagimi në Instagramin e Kiarës pas pajtimit me Luizin

Situata në mes të Luizit dhe Kiarës tashmë është rregulluar dhe dyshja kanë vendosur të pajtohen. Të martën, gjatë natës së prime është diskutuar për veprimet e Luizit ndaj Kiarës, e që shumica e banorëve dhe opinonistëve e konsideruan dhunë.

Mirëpo, diskutimet kanë bërë që Kiara të “dëmtohet” nga vetë publiku.Pas natës së prime, Kiara ka humbur 30 mijë followers në Instagram, që sipas fansave ata janë hakmarrë për Luizin dhe nga ajo ditë në Instagramin e Kiarës nuk është postuar asgjë.

Por, tashmë që gjërat janë rregulluar, shoqja e saj ka postuar një fotografi të dyshes nga pajtimi. Kiara dhe Luizi jane cifti i cili u krijua brenda shtepise se BBVA, duke mbetur si cifti i pare ne kete edicion.

Ndersa pas tyre u krijua edhe nje cifte tjeter Kristi dhe Kejsi. Po ashtu ka pasur edhe pelqime mes vete si Diola dhe Xhonatani, gjithashtu ka edhe ish cifti si Nita dhe Shpati. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit