Ky është urimi që Shyhrete Behluli i bëri Violetë Kajtazit për ditëlindje

Dje këngëtarja e muzikës popullore, Violetë Kajtazi festoi ditëlindjen.

Urime të shumta mori këngëtarja nga familjarë miqtë e kolegë, ku disa nga këto urime ajo i publikoi në InstaStory.

Ndërsa urim mori edhe nga këngëtarja dhe mikja e saj Shyhrete Behluli.

“Urime ditëlindja artiste” ishte mbishkrimi i këngëtares./InfoKosova/