Ky është ushqimi qe di ta përgadis Afrona më së miri

Afrona Dika është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë, kjo ishte në fillim për shkak të martesës me këngëtarin e njohur kosovar Blero.

Të jesh bashkëshorte e personave të famshëm është të jesh nën vëzhgimin e gazetarëve thuajse në çdo lëvizje që bën.

Afrona veçohet për bukurinë, elegancën dhe sharmin e saj të cilën e ndanë vazhdimisht edhe më ndjekësitë në rrjete sociale në të cilat është mjaftë aktive, ku në llogrinë e saj në Instagram arrin të ketë 213mijë ndjekës.

Përveq bukurisë Afrona ka treguar tash e disa herë që është e zonja edhe në kuzhinë, që përgadit ushqime të ndryshme.

Edhe në videon të postuar së fundmi Afrona bëri të ditur se kërpudhat din ti përgadis më së miri, e më të vertetë po duken shumë të shijshme./Kosovarja/