Ky është vëllai bukurosh i Sara Hoxhes

Sara Hoxha u bë e famshme  menjëherë sapo u zbulua lidhja e saj me reperin Ledri Vula..

Çifti po jetojnë bashkë dhe duken tejet të lumtur, sidomos pas ardhjes në jetë të së bijes, Poem Blu.

Ndërkohë, Sara ka nisur të na njoftoj edhe me persona të tjerë të dashur për të, siç është vëllai i saj.

Bukuroshja, sapo ka prezantuar vëllain e saj, Kevin, që i ngjan mjaftë, ajo, thotë fjalët më të mira për simpatikun me të cilin edhe ngjanë./Kosovarja