Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy është vendi ku Loredana po dërgon lutje

Ky është vendi ku Loredana po dërgon lutje

Loredana, është këngëtare shqiptare tani më me famë ndërkombëtare.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale, ku zakonisht tregon për të gjithë vendet që viziton.

Sot Loredana ndau një fotografi nga kisha, aty ku po dërgon lutje dhe falënderime.

Por për çfarë dhe kë po lutet Loredana, këtë e di vetëm ajo, shkruan /Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit