Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy është veprimi i Policisë ndaj banorit të “It’s my home” pas...

Ky është veprimi i Policisë ndaj banorit të “It’s my home” pas ngjarjes së bujshme

Është hapur rastne polici ndaj pjesëmarrësit (Anxhelo) të reality show “It’s my home”.

I njëjti kishte reaguar njesoj me një tjetër banore brenda atij formati që transmetohet në televizionin “First Channel”.

Për rastin ka folur edhe zëdhënësja e PK-së për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti:

“Lidhur me ngjarjen në fjalë, pas përfundimit të fazës fillestare të hetimit si dhe intervistimit të disa personave policia është udhëzuar nga prokurori i shtetit që të hap rasti”, thotë Ahmeti.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit