Ky fustan e bën madhështore Egzonës

Egzona Muqiqi është fytyrë që njihet për bukurinë natyrale.

Ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje me pozat e shumta që i publikon.

Duke qenë gjithmonë unike me veshjet që bën, Egzona këtë herë ka befsuar me fustanin që ka veshur.

Me një grim të bukur dhe model unik të fustanit gruaja e Albatritit duket e veçantë./kosovarja/