Ky fustan e zbulon sa shumë është dobësuar Egzona

Egzona Muqiqi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, përmes pozave të shumta që publikon.

Duke qenë një femër e dalluar dhe me stil të veçantë, ajo gjithmonë mbetët e dalluar.

Këtë herë, me fustanin e bukur dhe të thjeshtë Egzona tregon format e që duket mahnitëse.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju./kosovarja