Ky fustan i Afronës qenka “film”

Afrona Dika është bukuroshja kosovare që jeton në Zvicër, e që prej vitesh është emër i njohur për publikun.

Afrona është e martuar me këngëtarin e njohur kosovar Blero dhe jeta si çift bashkëshortor po iu shkon shumë mirë.

Së fundi, bukuroshja ka nisur me një blog ku flet për veten.

Ndërkohë, kudo shihet e veshur bukur.

Asaj i shkon edhe stili sportiv e edhe ai elegant.

Ama ky fustan, vërtet qenka i veçantë, eelegant dhe mbi të gjitha po tregon më së miri linjat e saj./Kosovarja/