Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy fustan i zi pika e dobët e Teuta Selimit

Ky fustan i zi pika e dobët e Teuta Selimit

Ajo, është mjaftë e angazhuar në dasma e ahengje, nga ku edhe fiton mirë.

Zeri i saj pelqehet mjaft duke qene e ftuar ne shume evenimente per te kenduar live.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, së fundi ka vendosur të kthehet për të jetuar në Kosovë bashkë me të shoqin dhe fëmijët.

Ndërkohë, lidhja e Teuta Selimit me familjen e saj është tejet e fortë e shpirtërore, madje shpesh shihet bashkë me më të dashurit e saj.

Ajo eshet edhe mjaft aktive ne rrjete sociale se fundmi.

Duke sjellur momente nga perditshmeria e saj.

Dhe, sigurisht lidhja e saj me modën dhe veshjet është e jashtëzakonshme, pasi gjithmonë shkëlqen.

E zeza është pika e saj e dobët./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit