Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy fustan ja vizatuar trupin si ‘peshk’ Mimoza Shkodrës

Ky fustan ja vizatuar trupin si ‘peshk’ Mimoza Shkodrës

Mimoza Shkodra, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë.

Por, ajo është shumë aktive në mbrëmje dhe ahengje familjare brenda dhe jashtë Kosovës.

Jeta e saj është mes Kosovës dhe Zvicrës, vend në të cilin ajo e ushtron profesionin e saj si farmaciste.

Duke qenë se vazhdimisht është në lëvizje dhe udhëton shpesh, Mimoza poston rregullisht nga jeta e saj shumë e ngarkuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet goxha atraktive, e veshur me fustan të ngushtë e të shkurt, Mimoza ekspozon linjat e saj trupore.

Kaq bukur po i rri për trupi ky fustan. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit