Ky ish-banor i Big Brother Albania dikur ka qenë i dashuri i Oriola Marashit

Ajo njihet si një nga vajzat më provokuese në shoubizin shqiptar.

Bëhet fjalë për modelen nga Shqipëria, Oriola Marashi e cila njihet për pozat e nxehta që sjellë para ndjekësve të shumtë në rrjete sociale.

Ndonëse sa i përket jetës private mundohet të jetë e rezervuar, ajo që vetë modelja ka zbuluar ka qenë lidhja me futbollistin Eros Grezda.

Por, a e keni ditur se Marashi ka qenë në lidhje dashurie me njërin nga fituesit e Big Brother Albania?

Pasi u shpall fitues, Anaid Kaloti nuk shkoi gjatë dhe bëri publike lidhjen me modelen nga Tirana, e që zgjati mbi një vit, por për arsye që nuk u bënë kurrë të ditura, çifti i dha fund çdo gjëje mes tyre.

Më poshtë keni disa fotografi të tyre: