Web Analytics

Ky ishte reagimi i Adroles pas përballjes me Fifin dhe ish burrin e saj, Adisin

Botuar nga: InfoKosova

Adrola Dushi ka qenë kohëve të fundit mjaftë e komentuar në rrjete sociale,  për shkak të vëmendjes së ish martesës së saj me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.

Çifti ka kohë që i kanë dhënë fundt martesës së tyre , prej të cilës kanë edhe një djalë të quajtur Troi, shkruan InfoKosova.

Ndonëse ata janë ndarë përfundimisht, duket se disa gjëra ende i bashkojnë.

Ditëve të fundit ishte këngëtarja Xhensila Myrtezaj ajo e cila i bashkoj në një përvjetor të biznesit të saj.

Në këtë event përveç modeles bukuroshe Adrola Dushi ishin të pranishëm edhe ish bashkëshorti i saj Adis Patushi dhe kengetarja Filloreta Raci- Fifi, me të cilen po shijon lidhjen dashurisë.

Një fotografi e postuar nga ai event shihet Adrola Dushi me një buzëqeshje fallso dhe aspak në qejf.

Megjithatë jeta është me batica e zbatica./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT