Ky këngëtar kosovar sot është mjaft i dëgjuar

Të famshmit tanë shpesh herë publikojnë imazhe nga arkiva.

Kështu ka vepruar edhe këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku Asim Gashi.

Duke publikuar një imazh të para 20 viteve ai në mbishkrimin e imazhit shkroi: 2001, në të cilën ka pozuar bashkë miqtë e tij.

Theksojmë, ai është ndër këngëtaret më të dëgjuar ku në kanalin ‘Youtube’ arrin të grumbullojë miliona klikime në secilin projekt./Indeksonline/