Web Analytics

Ky klip zbulon krizën në marrëdhënien Alba-Azem (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video klip me protagonistë, Albën dhe Azemin.

Dyshja, mes të cilëve pati disa shkëndija, pasi që Azemi ia pati shprehur Albës ndjenjat e tij, kanë përjetuar një krisje së fundmi.

Kësisoj, Azemi nuk ka reshtur t’ia shprehë ndjenjat e tij Albës, përfshirë edhe ato të xhelozisë – derisa kjo e fundit, ka vazhduar ta nënvizojë që nuk ndjen më shumë se miqësi.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT