Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Ky maskarai…., Qetsori ‘shpërthen’ keq ndaj këngëtarit: Ça të bëj? (VIDEO)

“Ky maskarai…., Qetsori ‘shpërthen’ keq ndaj këngëtarit: Ça të bëj? (VIDEO)

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Qetsori u tregoi Shpatit dhe Antonelës, se kishte pasur një “përplasje” me Luizit. Ai u tha se i kishte shprehur Luizit që mund të dalë Sabiani nga shtëpia, sepse mund të gabojë për shkak të emocioneve, ndërsa ky i fundit kishte treguar këngëtarit.

Qetsori: Dy biseda bëra me Luizin dhe i thashë “do dali Sabi” dhe u mërzit, u kapëm. Ah patët një bisedë. Qetsori: I thashë Luizit mund të dalë Sabi sepse mund të gabojë për shkak se është I ngarkuar emocionalisht.

Antonela: Duke ia thënë ai ngarkohet edhe më shumë. Duhet të përpiqemi ta ç’ngarkojmë. Qetsori: Po unë ia thashë Luizit dhe ai masakarai shkoi, ia tha. Ai më tha hajde këtu, shkova dhe i thashë që po. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit