Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy model i flokëve Shqipes i shkon shumë

Ky model i flokëve Shqipes i shkon shumë

Shqipe Abazi përveç që dallohet në profesion, gjithmonë merr vëmendje edhe me stilin që ka.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm.

Keshtu duke qenë aktive me poza të ndryshme për ndjekësit.

Këtë herë, ajo shfaqet me një stil më ndryshe të flokëve.

Kengetarja shihet tejet bukur dhe i shkojnë shumë për fytyre.

E kuruar deri në detajin e fundit Shqipja i sfidon edhe vajzat e reja.

Ajo morri pëlqime e komente të shumta nga fansat e saj në rrjete sociale.

Ju pëlqen?

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit