3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Ky njeri gjeti tekst të çuditshëm në para, pas 10 vitesh...

Ky njeri gjeti tekst të çuditshëm në para, pas 10 vitesh misteri u zgjidh

Mesazhet misterioze vijnë në forma të ndryshme, shkruan InfoKosova.

Nëse ato janë mesazhe romantike, drejtime për një thesar, ose fjalë të mençurisë nga e kaluara ose forma të tjera të identifikueshme të komunikimit, mesazhet misterioze janë gjithmonë intriguese.

Cilado qoftë forma që ata marrin, mesazhet misterioze ofrojnë një ndjenjë mrekullie, shpresë dhe nganjëherë edhe eksitim ose rrezik.

Le të hedhim një vështrim në disa nga mesazhet më interesante misterioze që kemi gjetur./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Gjendja e tanishme e ajrit në Prishtinë kjo është

Ajri në Prishtinë në këto momente është i pashëndetshëm. Kjo sipas matjes së Ambasadës Amerikane në Kosovë. Sipas matësit, 153 është shkalla e ndotjes së ajrit...
web
analytics