Ky person nuk di cilën të zgjedhë, e bukur edhe Antonela edhe Qeqa

Mbrëmë në emisionin ku moderatore është edhe Antonela e ftuar ishte moderatorja dhe gazetarja e sportit, Qeqa Krelani.

Antonela postoi një video ku shihet Lorenco Jemini pranë Antonelës dhe Qeqës derisa thotë se nuk di cila më e bukur, shkruan InfoKosova.

”Tani kam vështirësin më të madhe të zgjedh kush është më e mira gjakovarja apo shkodranja” thotë  në video.

Ndërsa Antonela e Qeqa i përgjigjen se janë njëjtë të dyja./InfoKosova/

Shiko videon: