Web Analytics

Ky person po i merr gjithë vëmendjen Remzie Osmanit

Remzije Osmani, është një nga këngëtaret më të dashura në zhanrin popullorë.

E dashur nga të gjitha moshat.

Remzija me publikimin e një video, ku shihet mbesa e saj Ema, duke kënduar këngën e saj, gjithë vëmendjen i merr mbesa.

Zëri i saj dhe dëshira për të kënduar, duket se Ema do të shkojnë drejt rrugës së gjyshes së saj.

Shiko videon:

Nga rubrika