Ky qen di si ta mashtrojë sistemin

Qentë janë të njohur për qetësinë dhe durimin, por ka të tillë që kanë dëshirë të thyejnë rregullat.

Në një video e plasur, shihet një qen mashtrues i cili dëshiron të hajë më shumë se vëllezërit dhe motrat e tij nga ato që ofron me rend pronari i tyre, transmeton InfoKosova.

Derisa burri u jep atyre ushqime, ai kalon në anë të kundërta, herë i pari e herë i fundit, që të merr më shumë./InfoKosova/

Shiko Videon: