Web Analytics
BallinaSHOWBIZKy ‘sheik’ bukurosh po e shoqëron Beniadën në Dubai

Ky ‘sheik’ bukurosh po e shoqëron Beniadën në Dubai

Modelja simpatike Beniada Nishani, ditët e fundit është lajmëruar nga Dubai.

Beniada, theu heshtjen e pyetjeve, se kush po e shoqëron atë në pushime duke postuar nje istastory.

Ajo shfaqet e buzëqeshur pranë vëllait të saj Albanos. Beniada kohë më parë e kishte planifikuar një udhëtim më vëllaun , ku duket se të dy po e shijojnë në maksimum.

Kujtojme se Beniada mori fame te madhe ne Kosove dhe Shqiperi, pasi u be pjese e foramtit televiziv Big Brother Vip Albania, vitin e kaluar ku ishte edhe njera ndere kater finalistet.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit