Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKyelie Jenner i bashkohet fushatës me Luizin? (Foto)

Kyelie Jenner i bashkohet fushatës me Luizin? (Foto)

Me Luizin është hashtagu që po përdoret për nga njerëzit që po e përkrahun Luizin në rrjetet sociale, fansa, shoqëri e familje që publikojnë foto e video të ndryshme të tij nga shtëpia e Big Brother.

Ndërsa vdeot janë më të shpeshta, kjo për shkak të batutave të shumta që bën ai brenda shtëpisë me të gjithë banorët, duke u pëlqyer më shumë nga publiku e duke i shperndare ne rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Luizi e ka konsideruar veten si luan ku tashmë me këtë emër e njohin brenda dhe jashtë shtëpisë, e në faqen zyrtare të tij në Instagram që menaxhohet nfa familja e Luizit është publikuar një foto e një nga vajave te Kardashian.

Eshtë Kylie Jenner e cila shihet në një fotografi me Luan derisa sipër fotografisë shkruajnë ”Edhe Kylie Jenner i bashkohet fushatës me Luizin” e kjo sigurisht ishte me shaka por që u pëlqye dhe u shpërnda nga fansat e tij./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit