Kylie Jenner e bën dimrin verë

Kylie ka mahnitur fansat me postimet e fundit.

Kylie Jenner së fundmi po shijon temperaturat e nxehta duke u relaksuar në pishinë.

Ajo është një ndër emrat më të përmendur të botës së showbizit në mbarë botën dhe jo pa arsye.

Ylli televiziv së fundmi u pa në Instagram duke treguar tiparet trupore, për të cilat pëlqehet  nga fansat./Kosovarja/