Kylie Jenner edhe në shtëpi, duket formë të mirë

Kylie Jenner po qëndron e izoluar në shtëpi ashtu si pjesa më e madhe e njerëzve në botë.

Por, kjo nuk e ndalon miliarderen se.ksi që të duket bukur edhe nga ambientet e shtëpisë së saj luksoze.

Nëna e një vajze postoj imazhe të reja për adhuruesit në Instagram e veshur vetëm në një fustan të bardhë të tejdukshëm që ia vinte në pah për mrekulli as.etet e saj ‘për.vëlu.ese’.

22 vjeçarja duke tejet joshëse teksa në pak orë mori mbi 5 milionë pëlqim e mijëra komente.

Ndryshe, Kylie ditë më parë u kap nga paparacët jashtë shtëpisë së saj pa grim dhe veshje sportive, teksa u komentua për dallimin e madh nga po.zat në rrjetet sociale./Indeksonline/