Kylie Jenner i blen dhuratë në vlerë prej 200 mijë eurosh vajzës së saj

Blogerja i ka blerë një kalë vajzës, Stormi.

Kylie Jenner ka blerë një kalë me emrin Frozen, për një shumë rreth 200 mijë euro dhe ia ka dhuruar Stormit, shkruan DailyMail.

Kali është transportuar nga Holanda në SHBA gjatë kësaj jave, dhe burimet thonë se vetëm transporti ka kushtuar deri në 10 mijë dollarë.

Modelja 22-vjeçare, Jenner, njihet për jetën luksoze që bën.

Ajo ka në pronësi disa vetura luksoze dhe super vila në LA.