Kylie Jenner lidhet në litar

Kylie Jenner është miliarderja më e re në botë.

Por, famën më të madhe e ka marrë në Instagram dhe aty po publikon fotografi të ndryshme.

Së fundmi, në këtë rrjet social, Kylie ka hedhur një fotografi ku shihet se u kap në një litar.

Me veshjen e saj ajo duket shumë seksi.