Kylie Jenner me poza provoative, i lë fansat ‘gojëhapur’

Kylie Jenner padyshim se është një nga femrat më atra.ktive dhe më të ndjekura nëpër rrjetet sociale në të gjithë botën.

Ajo është një nga femrat që shquhen për format bom.basti.ke tru.pore.

Jenner është gjithashtu motra e vogël e Kim Kardashian-it, gjë që e ka shtuar dhe rritur edhe më shpejtë famën e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe mjaft provo.kat.ive, duke vënë në pah lin.jat e saj bom.bas.tike, me ç’rast edhe njëherë e ka dëshmuar se është një nga femrat më ‘hot’ në botë. /Indeksonline/