Kylie Jenner pozon pranë të bijës, duken të lumtura dhe me shumë stil krah njëra-tjetrës

Kylie Jenner dhe vajza e saj Stormi dukeshin të lumtura krah njëra-tjetrës në një fotografi në Instagram të ndarë nga ylli i njohur televiziv.

22-vjeçarja dhe vajza e saj dy vjeçare Stormi të dyja u shfaqen në veshje “blu”.

Kylie që ndiqet nga afro 181 milionë ndjekës në Instagram shkroi: U zgjuam në perëndimin e egër”.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians theksoi bukurinë e saj me grim të lehtë dhe aksesor dhe syze dielli të tejdukshme.

Kylie gjithashtu ndau një videoklip të shkurtër në Instagram teksa po.zoi duke treguar stilin e ri të flokëve që menjëherë u bë trendi nëpër botë.

Ndryshe, kujtojmë që Kylie dhe Travis Scott, ishin në lidhje nga prilli 2017 deri në shtator 2019, u bë prindër në shkurt 2018./Indeksonline/