Kylie ndan pamje nga festa përrallore e ditëlindjes së vajzës

Kylie Jenner ka festuar ditëlindjes e vajzës.

E vogla e Kylie Jenner, Stormi festoi ditëlindjen e saj të 3 me një festë të madhe por në “kushte shtëpie”.

Kjo festë ishte e njëjtë si e festës së parë të Stormit, ‘Bota e Stormit’, por që me më pak të ftuar.

Kylie kishte treguar tashmë se ishte mjaft e emocionuar për këtë ditëlindje.

Ajo ndihej se tashmë vajza e saj po rritej shumë shpejt dhe se do të donte ta ndalte kohën.

Festa e ditëlindjes ishte përrallore dhe ngjyra kryesore në festë ishte ngjyra rozë, Stormi kishte veshur një fustan ngjyrë rozë me stil princeshe dhe flokët i kishte të larguara nga fytyra ./Lajmi