Kylie realizon foto të nxehta në rërë

Kylie Jenner para pak ditësh festoi ditëlindjen, ndërsa nuk kishte si të mungojë festa në një tjetër destinacion.

Ajo bashkë me më të dashurit e saj udhëtoi për pushime, ndërsa realizoi edhe një set fotografik atje.

Bukuroshja kishte veshur një bluzë dhe minifund rozë, ndërsa pozoi e lagur, pa grim dhe e shtrirë në rërë.

Kujtojmë se Kylie Jenner tash e një kohë deklarohet beqare, kurse është nënë e një vajze, Stormi.