8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Labi bëhet "haxhi", për çka shkoi te xhamia?

Labi bëhet “haxhi”, për çka shkoi te xhamia?

Labinot Gashi moderatori i cili identifikohet si “Labi i 21-shit” tash e sa kohë i ka prish raportet me këtë medium dhe ka kaluar në KTV, shkruan “InfoKosova”.

Ai me emisionin e tij të dielave ndiqet mjaftueshëm nga fansat e tij që i ka tubuar tash e shumë vite.

E për ta Labi publikon fotografi e video të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e tij që e bën.

Së fundmi ishte në Shkup dhe me anë të një fotografie tregoi një vend të bukur që Labi kishte zgjedhur të pozonte, ku në prapavij shihej një xhami.

Shtrohet pyetja mos vallë ka filluar që të interesohet për fejen apo thjesh ka qenë rastësi kjo pozë e Labit?/InfoKosova/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics