Lady Gaga shkëmbën puthje të zjarrta me mashkullin e panjohur natën e Vitit të Ri

Dashuri vetëm për natën e Vitit të Ri apo një histori dashurie ne vazhdim?

Këngëtarja e hitit ‘Shallow’ është parë natën e ndërrimit të viteve teksa shkëmben puthje me mashkullin e panjohur siç e qujanë mediat e huaja.

Gaga iu bashkua Brian Newman për disa këngë në shfaqjen e tij “After Dark”, duke përfshirë “Fly Me to the Moon” dhe më pas festoi me puthje dhe përqafime në minutat e fundit të vitit 2019 .

Video ku këngëtarja shkëmben puthje është publikuar në Twitter nga një editorialist nga Las Vegas.

Lady Gaga, e cila pas përfundimit të fejesës së saj me Christian Carino dhe thashethemet për një histori dashurie me Bradley Cooper, kishte filluar takimin me Dan Horton.

Shiko Videon: