Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLajm fantastik për fansat e Luizit, shtyhet finalja e “BBVA”

Lajm fantastik për fansat e Luizit, shtyhet finalja e “BBVA”

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Me datë 24 dhjetor ka nisur “Big Brother Vip Albania 2”, e udhëhequr nga moderatorja Arbana Osmani. Edhe pse ky format parashihet të zgjas rreth 3 muaj, ky i fundit do të zgjatet sërish.

Burime të Indeksonline pranë Top Channel kanë konfirmuar se ky format do të mbahet deri në gjysmë të muajit maj, ky informacion si duket do gezoj shume fansat e Luizit i cili po konsiderohet favorit i ketij sezoni.

Poashtu të njëjtat burime thonë se do të ftohen edhe banorë të tjerë t’i bashkangjitën këtij reality-show deri në finalen e madhe.

Rrjetet Sociale

630,339FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit