Agnesa tregon se në kënd është e dashuruar

Agnesa Vuthaj ka folur me në fund për dashurinë.

Bukuroshja dhe ish Miss Kosova 2003, Agnesa Vuthaj është njëra prej vajzave më misterioze sa i përket jetës së saj private.

Në fund të vitit të kaluar ishte përfolur se ajo është në lidhje me një biznesmen indian, por që më vonë vet bukuroshja i kishte refuzuar këto përfolje.

E sot ajo ka folur pak për dashurinë, por ka dhënë një lajm të keq për meshkujt.

“E vetmja dashuri që ju përshtatet është ta dashuroni vetveten”, ka shkruar sot Agnesa. /GazetaExpress/